с. Бистриця, через г. Братківська, пер. Околе, хр. Свидовець, хр. Апшинець, Драгобрат до смт. Ясіня
Про маршрут:
Маршрут с. Бистриця, через г. Братківська, пер. Околе, хр. Свидовець, хр. Апшинець, Драгобрат до смт. Ясіня. Довжина маршруту 54068м. Найнижча точка - 666м., найвища точка - 1783м. Загальний набір висоти 2207м. Протягом маршруту Ви зможете побачити: Гора Руська, Гора Братківська, Гора Татарука, Гора Трояска, Озеро Герешаска (Догяска), Гора Догяска, Озеро Ворожеська, Гора Великий Котел, Гора Стіг (Драгобрат), Струківська (Вознесенська) церква, Ясіня.
Поради туристу від рятувальників